Paraguajkodin postar Query
ParaguajCaaguazúJosé Domingo Ocampos: 3640
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

José Domingo Ocampos, Caaguazú: 3640

3640

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :José Domingo Ocampos, Caaguazú
Qytet :José Domingo Ocampos
Rajon 1 :Caaguazú
Vend :Paraguaj
Kodi Postar :3640

Informacione të Tjera
Gjuhë :Spanish (ES)
Kodi Rajoni :PY-5
gjerësi :-25.40000
gjatësi :-55.44000
Zona Koha :America/Asuncion
Koha Koordinuar Universal :UTC-4
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

José Domingo Ocampos, Caaguazú është e vendosur në Paraguaj.Kodi i saj është zip 3640.

Të tjerët u kërkohet në
José Domingo Ocampos, Caaguazú,3640 ©2014 kodin postar Query